Dokonalosti
se
dosahuje
maličkostmi.
Ale
dokonalost
není
maličkost
o firmě

 

PROČ NÁS OSLOVIT
 
Oslovit nás nic nestojí.
zabýváme se návrhy  rodinných domů, designem interiérů a pomocí s jejich realizací. Zpracujeme kompletní dokumetnace, tedy architektnickou studii, projetk pro stavební povolení, projekt pro provedení stavby, pomůžeme Vám s výběrem zhotovitele a povedeme autorský dozor na stavbě.
 
BYTY

Jsme specialisté na byty. Během několika posledních let se věnujeme návrhům interierů do  bytů. Byty, které jsou na trhu nabízeny jsou stále menší, ovšem požadavky na komfort uživatele jsou samozřejmě pořád stejné. Byty mají svá specifika, vyžadují komplexní přístup a inovativní myšlení. Je třeba orientovat se na detail, nebát se nápaditých a často neobvyklých řešení. Jedině tak lze docílit toho, že byt nabídne plnohodnotné bydlení a nebude jen místem na spaní.

RODINNÉ DOMY A BYTY

Vše začíná od dispozice, forma se podřizuje funkci. Od první myšlenky k poslední čáře přemýšlíme nad tím, jak budete fungovat jako rodina. Přemýšlíme nad tím, jak ráno vstáváte a večer uléháte. Proto Vás na první schůzce důkladně vyzpovídáme - předtím, než Vám navrhneme Vaše nové bydlení, Vás musíme co nejlépe poznat. Vše diskrétně..:)
Návrh rodinného domu či bytu je komplexní proces, při kterém je potřeba zohlednit spoustu faktorů. Investovaný čas se ovšem vrátí v podobě dobré architektury, smysluplné dispozice a zhodnocení Vaší investice.
 
ADMINISTRATIVNÍ A OBCHODNÍ PROSTORY
Plánujete otevřít si kavárnu nebo bistro? Nevíte si rady se zařízením administrativního prostoru?
Neváhejte se na nás obrátit, my už si s tím poradíme.
 
ATELIÉR
 
ARD architects s.r.o. bylo založeno v roce 2006, jako pokračovatel sdružení samostatných architektů a projektantů.
Poskytujeme komplexní architektonické a projekční služby, od prověřovacích analýz, architektonických studií až po realizaci.
Nabízíme zpracování všech fází projektu - dokumentace pro územní rozhodnutí, stavební povolení, prováděcí a tendrové dokumentace.
Vedle zpracování dokumentace rovněž zajišujeme projednání projektů ve všech fázích záměru (inženýring), spolupráci na výběrových řízeních, autorský dozor a spolupráci při realizaci a zajištění kolaudace.
Máme dlouholeté zkušenosti s návrhy interiérů, projekty a realizacemi rodinných a bytových domů, stejně jako větších občanských, administrativních, výrobních budov  i dopravních staveb.
Spolupracujeme s osvědčeným týmem architektů, inženýrů, specialistů a řemeslníků.
Ke každému projektu bez ohledu na velikost přistupujeme individuálně a při intenzivní komunikaci s klientem hledáme nejoptimálnější řešení.